Rezerwacja

Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Rezerwacja on-line to szybki i wygodny sposób zgłoszenia pobytu w naszym obiekcie.
Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z dokonaniem rezerwacji.


(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji rezerwacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

ZANIM DOKONASZ REZERWACJI ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM.

 Regulamin płatności i rezerwacji


1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem lub wypełnić formularz rezerwacyjny na stronie www.novobilski.pl. Dokonując rezerwacji Gość wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celach marketingowych świadczonych przez Novobilski oraz w celach związanych z realizacją rezerwacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 962 z późniejszymi zmianami).

2. Rezerwacja gwarantowana to rezerwacja opłacona zadatkiem w wysokości 30% wartości rezerwacji (jednak nie mniej niż za jedną dobę hotelową) do 3 dni roboczych od złożenia rezerwacji. Jednocześnie wpłata zadatku, a tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji niniejszego Regulaminu przez osobę dokonującą rezerwacji.

3. Inny termin wpłaty zadatku może ustalić recepcja obiektu.

4. Brak wpłaty zadatku za rezerwację w terminie wskazanym skutkuje anulacją rezerwacji.

5. Zadatek wpłacony zgodnie z powyższymi zasadami jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji bądź zmiana terminu następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu. W przypadku anulacji rezerwacji we wskazanym terminie zwrotowi podlega 100% wpłaconego zadatku.
   
6. W przypadku chęci zmiany terminu rezerwacji na inny dogodny, istnieje taka możliwość w terminie minimum 21 dni przed rozpoczęciem pobytu, w miarę dostępności miejsc noclegowych.

7. Zmiana terminu rezerwacji zgodnie z pkt. 6 może być dokonana wyłącznie jeden raz.

8. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późnie jszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

9.Niepojawienie się Gościa do godz. 9.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.


10. Pozostała płatność za pobyt następuje w dniu przyjazdu. Płatności można dokonywać: gotówką, kartą płatniczą lub przelewem  na poniżej podany nr konta:

   NOVOBILSKI – ZYG ZAK ARTUR NOWOBILSKI

    ul. Środkowa 182
    34-405 Białka Tatrzańska
    Pieniński Bank Spółdzielczy
    nr konta: 14 8817 0000 2001 0400 0541 0001

    SWIFT/BIC CODE: SPRUPLP1XXX  ( dla przelewów zagranicznych)